Розсувні системи скління

Безрамне скління прорізів будівлі – це сучасна і дуже естетична технологія, що дозволяє створити елегантний зовнішній вигляд для приміщення, одночасно захищаючи його від негоди, шуму і пилу.

Основою безрамного скління є спеціальний складаний механізм відкривання вікон (отворів). Саме це є дуже зручним рішенням, що дозволяє, наприклад, при необхідності скласти всі стулки (або частина стулок) отвору у вигляді книжки на одну або на іншу сторону. Таким чином весь отвір буде повністю відкритим. У складеному стані стулки фіксуються, а сама процедура складання дуже проста і не вимагає істотних зусиль.

За рахунок використання алюмінієвих напрямних профілів, немає необхідності в додаткових профілях і напрямних. Стулки отвору дуже легко відкриваються і закриваються. Використання загартованого (безпечного) скла робить конструкції розсувних безрамних систем більш безпечніше будь світлопрозорих конструкцій, в яких використовується склопакет з сирим (тобто не загартованим) склом.

Розсувні безрамні системи мають різноманітну сферу застосування. Найбільш широке застосування безрамного скління є скління для лоджій і балконів. Так само безрамне скління є відмінним рішенням для створення літніх майданчиків, альтанок, веранд, терас. Використовуючи безрамне скління в різних будівлях, захищається приміщення від шумів і бруду вулиці, і в той же час зберігається природне освітлення, залишається відчуття легкості і світла, і шикарний панорамний вид. Ще однією з найбільш застосовуваних сфер застосування розсувних безрамних систем, є створення конструкцій в комерційних приміщеннях, в банках, торгових центрах. Такі конструкції можна легко відкрити і звільнити прохід в разі необхідності, або ж закрити і розбити приміщення на кілька зон.

Розсувні системи

Розсувна система безрамного скління застосовується за рахунок паралельного руху стулок. Варіант даної системи призначений для скління балконів і лоджій, має знизу інший опорний профіль, з розвиненими рейками, і відрізняється поліпшеним нижнім ущільненням. Всі стулки заїжджають одна за одну, і в одній частині отвору утворюють пакет з декількох стулок з однієї зі сторін системи. Система призначена для скління альтанок, веранд, терас, павільйонів, літніх веранд ресторанів, а також для створення інтер’єрних скляних перегородок усередині приміщень. Така система, за рахунок направляючого профілю, має низький поріг. Він абсолютно не заважає при ходьбі.

Підвісна система

Підвісна система є без порогової і призначена для скління альтанок, веранд, терас, скляних фасадів кафе і ресторанів, а також створення інтер’єрних скляних перегородок усередині приміщень. Дозволяє повністю відкривати засклений отвір.

Складні системи

Складні системи безрамного скління є найбільш популярним варіантом. У верхній і нижній частинах яких використовуються ідентичні набори профілів і роликів. Складні системи призначені в основному для скління балконів, веранд, лоджій, а також альтанок, літніх майданчиків ресторанів і кафе.

Стулки в складних системах пересуваються по нижній і верхній алюмінієвої направляючої і складаються «книжкою» в однієї зі стін. Вага стекол доводиться на нижній профіль, і це дозволяє використовувати системи в тому випадку, якщо неможливо закріпиться вгорі. Відкривання даної системи скління може бути на обидві сторони отвору, це залежить тільки від побажання клієнта.

Несучий і стулковий профіль виконаний з анодованого алюмінію завтовшки 3 мм і має сріблястий відтінок природного металу. За бажанням профіль забарвлюється порошковою фарбою згідно каталогу RAL.

Системи безрамного скління дозволяють склити приміщення різної форми: прямі, Г-образні, П-образні, радісно і складної форми з декількома кутами. Всі можливі варіанти систем витримують великі вітрові (до 220 кг / кв.м) навантаження. Матеріал профілів виконаний з алюмінію, а всі інші елементи з нержавійки або пластику. Тому такі системи стійкі до корозії.

Чому вигідно купувати розсувну систему скління в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на Сайти Вся будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми придбали не тільки колосальний досвід в продажу будівельних матеріалів, а й відібрали найякіснішу продукцію і самих надійних постачальників.

Купуючи розсувну систему скління в компанії “Сіті-С” Ви можете бути впевнені в якості матеріалу, якісному обслуговуванні, швидкості доставки і професійної консультації.

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.

Розсувні системи скління фото

Можливо вас також зацікавить

Фасадне скління

Зенітні ліхтарі

Монолітній полікарбонат