Ruukki металочерепиця

Ruukki металочерепиця лого

Ruukki металочерепиця

Металочерепиця Ruukki – продукт фінського виробництва, який користується на вітчизняному ринку все зростаючим попитом. Причому подиву цей факт не викликає. Вироби компанії славляться своєю універсальністю і невибагливістю, а безпроблемне використання такого покриття є навіть при найбільш несприятливих умовах. Офіційна гарантія виробника може досягати півстоліття. А демократичний цінник дозволяє кожному придбати таку металочерепицю без особливих витрат для особистого бюджету.

Особливості використання металочерепиці Ruukki

Виготовляється Ruukki металочерепиця з підготовленою за особливою технологією конструкційної сталі. Для більшої надійності основа покривається шаром цинку і додатково грунтується. Зовнішнє полімерне покриття не тільки надає готовому виробу необхідну естетичність, але і забезпечує йому захист від будь-яких впливів.

Користувачі можуть вибрати різні типи профілів і різну кольорову гаму металочерепиці. За рахунок цього істотно розширюється спектр продуктивного задіяння такого покриття. Воно зустрічається в приватному секторі, на промислових та виробничих об’єктах, а також при укладанні покрівлі на будинках адміністративної, громадської та комерційної призначеного.

Головні переваги матеріалу

  • Якісна сировина і новітнє обладнання при виготовленні
  • Короткі терміни монтажу і безпроблемність самої технології
  • Різні типи профілю на вибір
  • Різноманітність стильових та дизайнерських рішень
  • Тривале експлуатування в самих різних умовах
  • Ефективний захист від зовнішніх впливів і негативних контактів
  • Демократична вартість готового продукту в незалежності від його типу.

«Сіті-С» – вам тут точно сподобається

У каталозі «Сіті-С» вас чекає оригінальна металочерепиця Ruukki. До ваших послуг кваліфіковані консультанти, доступні ціни та оперативну взаємодію в будь-якій ситуації. Вибирайте для себе все найкраще. З «Сіті-С» це не складе для вас найменших складнощів.