Сфера застосування алюмінієвих фасадів

Сфери застосування алюмінієвих фасадів

Фасадна система з алюмінію є комплект з композитних матеріалів, кріпильних модулів і алюмінієвих елементів. За допомогою такого фасаду можна не тільки поліпшити звукоізоляцію об’єкта, а й привнести в екстер’єр будівлі максимальну оригінальність і індивідуальність.

Для облицювання можуть використовуватися плоскі підстави і криволінійні поверхні. За рахунок цього перед дизайнерами відкривається ряд недоступних раніше можливостей при реалізації найбільш сміливих архітектурних задумок. Але де саме застосування алюмінієвих фасадів користується найбільшим попитом? Які їх конструктивні особливості та в чому полягають головні переваги? Спробуємо дати максимально повні відповіді на всі ці питання.

Фасади з алюмінію і їх переваги

Найбільше значення мають такі з них:

  • Гнучка основа з можливістю додання виробу будь-якої форми
  • Незначна вага і безпроблемна технологія монтажу
  • Хороша опірність зовнішнім впливам
  • Високі вогнетривкі властивості
  • Тривалий період експлуатації.

Фасадні системи з алюмінію не вимагають спеціального догляду. Вони відмінно протистоять ультрафіолету, корозії і температурних коливань. А рівна основа з однорідним покриттям оптимально підходить для фарбування в будь-який колір за бажанням клієнта.

Сфери використання фасадних систем такого типу

Алюмінієві фасади відрізняються не тільки своєю надійністю і практичністю. Окремо варто відзначити їх універсальність. Адже подібні системи широко використовуються при обробці об’єктів різного типу і призначення. Переважно мова йде про міські, адміністративні, громадські та офісні будівлі. Нерідко алюмінієві панелі можна зустріти на фасадах торгових і розважальних центрів, а також на інших подібних об’єктах.

Але і це не все. Сьогодні все частіше алюмінієві фасади використовуються для обробки в приватному секторі. Різноманітність панелей в різних стильових і дизайнерських рішеннях дає можливість з легкістю підібрати оптимальний формат оформлення для будь-якого об’єкта. Причому незалежно від його архітектури, габаритів і навколишнього ландшафту.

Різноманітність вибору

Виробники пропонують широкий асортимент алюмінієвих фасадів. Вони відрізняються не тільки за своїм зовнішнім виглядом, але і по ряду конструктивних особливостей. Використовувана при цьому класифікація може бути найрізноманітнішою, але найбільш часто системи такого типу поділяють на вентильовані і світлопрозорі.

У першому випадку основа представлена у вигляді навісного каркаса. До несучої стіни будівлі кріпляться сталеві куточки, які виступають в ролі основи для спеціального профілю. Проміжок між фасадом і конструкцією заповнюється теплоізоляційним матеріалом. Облицювання виконується за допомогою композитних панелей з алюмінію, керамограніта або фіброцементних плит.

У світлопрозорих конструкціях основа формується за рахунок системних профілів з алюмінію. Заповнення каркаса здійснюється за допомогою склопакетів. Що використовується в них скло може мати різні будівельні та архітектурні характеристики.