Що необхідно знати при виборі каркаса підвісної стелі

Покупці повинні розуміти, що каркас є несучою внутрішньою конструкцією підвісної стелі. Така конструкція підвісної системи гарантує надійний і зручний монтаж, забезпечує стелі багатофункціональність.

Навантаження

У будь-якому випадку готова конструкція забезпечує високий рівень безпеки життєдіяльності в приміщенні. З цієї причини при виборі підвісної системи слід враховувати одну важливу характеристику. Йдеться про несучу здатність або максимальному навантаженні, яку витримають будівельні конструкції. Від несучої здатності залежить безпечне і нормальне функціонування всієї підвісної системи.

Є ще точкова навантаження, яка концентрується на невеликій площі. Точкове навантаження може бути на підвісах інформаційного табло, яке розміщується під підвісною системою. Визначити точкове навантаження можна в точках фіксації. Для кріплення “динамічних” інженерних пристроїв необхідно використовувати незалежні підвіси. Ці елементи запобігають вібрацію на підвісних конструкціях.

Елементи підвісної системи

Клієнт повинен враховувати те, з якої стали виготовлені конструктивні елементи підвісної стелі. При виробництві універсальних стельових систем застосовується якісна оцинкована сталь. За допомогою перфорації рейки конструкції отримують високий рівень жорсткості на міцність і крутіння.

Готова підвісна конструкція обов’язково повинна виконувати свої основні функції. При цьому матеріал конструктивних елементів грає важливу роль.

Кліматичні умови приміщення

Ці характеристики вважаються основними при виборі каркаса підвісної стелі. У житлових приміщеннях та інших об’єктах з нормальним внутрішнім кліматом можна встановлювати універсальні підвісні системи.

Якщо стелі будуть монтуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю, то варто віддати перевагу корозійностійким стельових конструкцій. Такі системи практично не схильні до дії вологості, тому вони не покриваються іржею і довгий час зберігають привабливий дизайн.

Санітарні норми, розміри приміщення

При монтажі підвісної стелі цей фактор обов’язково враховують в приміщеннях з високими вимогами до чистоти. Дотримання встановлених гігієнічних норм допоможе уникнути деяких проблем. Підвісні конструкції можна очищати від забруднень з використанням спеціальних миючих засобів.

Вибір стельової підвісної системи залежить від розмірів приміщення. Необхідно правильно розрахувати кількість кріпильних елементів, поперечних і несучих рейок. Залежно від розмірів об’єкта підбирається відповідний тип стелі. В кімнати вільного планування ідеально вписуються планки з металу, мінерального волокна, а також окремо висячі елементи. В цьому випадку необхідно застосовувати спеціальні підвісні каркаси.

Інші аспекти вибору каркаса

Від правильного розрахунку залежить якість монтажу підвісної стелі, рівень безпеки. При виборі каркаса важливий дизайнерський аспект.

Необхідно пам’ятати про відповідність стельових плит і каркаса. При виборі підвісної системи звертайте увагу на стельову плиту. Якщо вже є стельова плита, то постарайтеся правильно підібрати підвісну систему.

Велику роль відіграють способи монтажу підвісних конструкцій. Виробники підвісних стельових систем радять не порушувати встановлені схеми монтажу, рекомендують дотримуватися інструкції.