Що таке монолітний полікарбонат?

Монолітний полікарбонат – це листовий пластик товщиною від 1,5 до 10 мм. Як і будь-який інший пластик він проводиться методом екстузіі з гранул.

Цінність монолітного полікарбонату – в його міцності і легкості. Він був винайдений в 1955 році і, звичайно, в першу чергу використовувався в оборонній промисловості. Унікальні властивості монолітного полікарбонату використовували для виготовлення деталей військової, авіаційної та космічної техніки.

Трохи пізніше оцінили переваги монолітного полікарбонату і виробники очок. З нього стали виготовляти лінзи, які в 200 разів міцніше, ніж скляні.

Слідом за оптиками, монолітний полікарбонат стали використовувати і в інших галузях господарства – будівництво, дизайн, автомобільної промисловості та ін.

Що ж робить монолітний полікарбонат таким популярним?

Ось лише кілька з його переваг:

  • висока світлопропускна здатність (до 90%)
  • міцність
  • легкість (питома вага всього 1,2 г / см³
  • стійкість до перепадів температур (від -50 до +120 ° С)
  • низька теплопровідність
  • високий рівень шумоізоляції
  • гнучкість
  • негорючість (займається тільки при + 570 ° С і швидко згасає)
  • довгий термін експлуатації (до 50 років)

Завдяки своїм властивостям монолітний полікарбонат широко застосовується в різних сферах життя. Найчастіше він використовується в будівництві та промисловому склінні – вітрини, навіси, дахи, захисні екрани, шумозахисні екрани. Словом там, де особливо необхідна міцність, прозорість і легкість.

Багато хто з дачників давно вже замінили скло в своїх теплицях на монолітний полікарбонат. Він відмінно справляється із завданням пропускати світло і зберігати тепло всередині теплиці.

Незамінний монолітний полікарбонат і в автобудуванні, особливо в громадському транспорті, коли особливо необхідна міцність і безпека.

Для рекламників монолітний полікарбонат – просто знахідка. Численні рекламні щити, банери, стійки і штендери різної форми дозволяють вигідно представити будь-яку продукцію.

Так що з упевненістю можна сказати, що монолітний полікарбонат в багатьох сферах замінив традиційне скло, яке саме по собі має багато недоліків і до того ж набагато дорожче полікарбонату.

Що таке монолітний полікарбонат фото
Зупинка з монолітного полікарбонату фото
Тераса з монолітного полікарбонату

Сьогодні монолітний полікарбонат виробляє безліч компаній. Він відрізняється товщиною, розмірами, кольором, але основні його характеристики, то, за що його цінують, завжди залишається.

Якщо ви переконалися в перевагах монолітного полікарбонату і вирішили, що саме він підходить для ваших цілей, то можете купити монолітний полікарбонат в компанії “Сіті-С”. У нашому каталозі ви знайдете кращі торгові марки полікарбонату за доступними цінами.