Шумозахисні екрани

шумозахисні екрани
Алюмінієві композитні панелі це листової багатошаровий пластик, який має 2 шари алюмінію та полімерного наповнювача високої щільності з’єднують їх один з одним. Прошарок з полімерного наповнювача гарантує жорсткість і міцність панелі, надає звукові властивості матеріалу і виброизолирующие властивості. Зовнішня частина листів алюмінію покрита лакофарбовим покриттям, яке в свою чергу захищено особливим полімером від впливу УФ-променів сонця, що захищає віж агресивного зовнішнього середовища і абразивного зносу. Алюмінієві композитні панелі витримують пориви вітру, удари і тиск. Завдяки високій міцності одночасно при цьому невеликому питомій вазі матеріалу, алюмінієві композитні матеріали знайшли широке застосування при виробництві вентильованих фасадів, які застосовуються як на нових будівлях, так і при реконструкції, роботах на старих будівлях. Використовуються також для облицювання вхідних груп, балконів, а також широко застосовуються для виробництва зовнішньої реклами, в інтер’єрі.

За допомогою алюмінієвих композитних панелей можна реалізовувати практично будь-які архітектурні рішення.

Цей облицювальний фасадним матеріал виготовляється під конкретні розміри, що дозволяє встановлювати фасадні системи на поверхнях будь-яких форм з мінімальними відходами матеріалу.

Чому вигідно купувати шумозахисні екрани в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на Сайти Вся будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми придбали не тільки колосальний досвід в продажу будівельних матеріалів, а й відібрали найякіснішу продукцію і самих надійних постачальників.

Купуючи шумозахисні екрани в компанії “Сіті-С” Ви можете бути впевнені в якості матеріалу, якісному обслуговуванні, швидкості доставки і професійної консультації.

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.

Можливо вас такоже зацікавіть

Стільниковий полікарбонат

Монолітній полікарбонат

Зенітні ліхтарі