Швидкомонтовані будівлі

Алюмінієві композитні панелі це листової багатошаровий пластик, який має 2 шари алюмінію та полімерного наповнювача високої щільності з’єднують їх один з одним.

ЛСТК-конструкції швидкомонтованих будівель виконані з холоднокатаних гарячеоцинкованим ЛСТК-профілів. Прошарок з полімерного наповнювача гарантує жорсткість і міцність панелі, надає звукові властивості матеріалу і виброизолирующие властивості. Зовнішня частина листів алюмінію покрита лакофарбовим покриттям, яке в свою чергу захищено особливим полімером від впливу УФ-променів сонця, що захищає віж агресивного зовнішнього середовища і абразивного зносу. Алюмінієві композитні панелі витримують пориви вітру, удари і тиск.

Завдяки високій міцності одночасно при цьому невеликому питомій вазі матеріалу, алюмінієві композитні матеріали знайшли широке застосування при виробництві вентильованих фасадів, які застосовуються як на нових будівлях, так і при реконструкції, роботах на старих будівлях. Використовуються також для облицювання вхідних груп, балконів, а також широко застосовуються для виробництва зовнішньої реклами, в інтер’єрі.

За допомогою алюмінієвих композитних панелей можна реалізовувати практично будь-які архітектурні рішення. Цей облицювальний фасадним матеріал виготовляється під конкретні розміри, що дозволяє встановлювати фасадні системи на поверхнях будь-яких форм з мінімальними відходами матеріалу.

Переваги швидкомонтованих будинків:

  • стислі терміни будівництва складів та ангарів досягаються завдяки оперативному індивідуальну проектуванню, швидкої поставки елементів ЛСТК-конструкції на об’єкт і простоті монтажу.
  • істотне здешевлення і спрощення будівництва швидкомонтованих будівель і монтажу конструкцій за рахунок використання виключно болтових з’єднань (повне виключення зварювальних робіт на об’єкті) і низькою металоємності каркаса (мінімальне застосування вантажопідйомних механізмів)
  • завдяки високій якості цинкового покриття (маса цинку складає 275 г / м2) каркас не потребує додаткового покриття для застосування в неагресивному та слабоагресивному середовищі
  • здешевлення земляних і фундаментних робіт. Навантаження ЛСТК конструкцій на фундаменти значно менше навантаження каркасів, виконаних з «чорного» металу або із залізобетону, що дозволяє застосовувати більш дешеві фундаменти стаканного типу
  • споруди є збірно-розбірними завдяки тому, що у всіх вузлах ферм застосовується болтове з’єднання елементів, тому вони можуть бути розібрані і зібрані повторно в іншому місці.

Чому вігідно купувати трасну дошку в компанії «Сіті-С»

Компанія “Сіті-С” працює на ринку будівельних матеріалів з 2007 року. За цей час ми придбали не тільки колосальний досвід в продажу будівельних матеріалів, а й відібрали найякіснішу продукцію і самих надійних постачальників.

Купуючи терасну дошку в компанії “Сіті-С” Ви можете бути впевнені в якості матеріалу, якісному обслуговуванні, швидкості доставки і професійної консультації. Це особливо важливо, якщо потрібно прорахувати кількість або обсяг необхідного матеріалу. Наші менеджери зроблять це для Вас абсолютно безкоштовно!

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати зі складу Ваше замовлення, ми оформимо для Вас доставку. Ми доставляємо замовлення по Харкову, Харківської області та інших регіонів України. Більш детально з умів доставки можете ознайоміііся тут.

Порада

Вибираючи для облицювання фасаду будівлі металеві облицювальні касети, завжди уважно читайте технічні характеристики, що надаються виробником. Звертайте вніматері на те, за яких кліматичних умовах рекомендується використовувати даний матеріал і на безпеку матеріалів, які використані при його виробництві. Ціна тут не головне, головне безпека та надійність.