Стандартні характеристики плит підвісної стелі

Коли необхідно облаштувати стелі громадських установ підвісними модульними системами вибирають стандартні характеристики плит підвісної стелі, що задовольняють функціональні завдання і більшість нормативних параметрів і вимог, що пред’являються до стельових конструкцій.

Технічні характеристики стандартних підвісних плит є еталонними показниками для порівнювання з іншими стелями. Виділяють найбільш пріоритетні функціональні параметри:

  • Звукопоглинання. Показник акустики стандартних панелей знаходиться в межах від 0,5 до 0,7 показника ефекту альфа w. Це цілком прийнятний норматив для створення простору з якісної акустикою.

  • Звукова ізоляція матеріалу. Даний показник стандартних підвісних систем становить 95%, тобто до 44Дб.

  • Вологостійкість. Стандартний норматив цієї функціональної характеристики знаходиться в діапазоні 70-99%. Така стеля і при тривалій експлуатації не провисне, не деформується і збереже початкові характеристики.

  • Світлове відображення. Стельові плити білого колірного рішення дають високий відсоток світловідбивання і зменшують витрати електроенергії на 25%.
  • Вогнезахист. Пожежна безпека є особливо важливим параметром. Середній норматив вогнестійкості має клас пожежної небезпеки від КМ0 до КМ3, що надає достатній часовий термін для евакуаційних заходів, в разі екстреної ситуації.
  • Товщина панелей. Середній стандартний норматив – 15-19 мм. Такий товщини цілком достатньо, щоб забезпечити необхідний показник звукового поглинання плит.
  • Поверхня. Стандартні плити підвісної стелі наділені щільною рівномірної поверхнею, що не вимагає додаткової обробки.
  • Цінові параметри. Показники ціни стандартних серій стельових плит, якщо порівнювати витрата на необхідну площу стельового простору, перебувають в доступних параметрах і для невеликих бюджетних можливостей.

Стандартні панелі для підвісної стелі випускаються виробниками з великим конструктивним рішенням крайок, що дозволяє додати інтер’єру приємний зовнішній вигляд і акуратність, не на шкоду практичності і функціоналу. Це доцільне рішення для облаштування стелі в невеликих за площею приміщеннях.