Стелі в медичних установах – вимоги, догляд.

До стель у медичних установах Міністерство охорони здоров’я висуває жорсткі нормативи, які повинні відповідати стандарту чистоти ISO 5. Основний критерій вибору стельових систем в такі заклади є гігієна. Крім того, стелі в установах медичної спрямованості повинні бути функціональними і створювати комфортну обстановку співробітників і пацієнтів. Для обробки і облаштування стель необхідно використовувати виключно сертифіковані гігієнічні матеріали.

До самих необхідних вимог, що пред’являються до стель в медичних установах, належать:

  • антимікробні властивості, що забезпечують простір безпекою
  • гладка рівна поверхня, що дозволяє здійснювати збиральні процеси
  • високі показники вологостійкості, що перешкоджають появі грибка
  • стійкість до засобів по догляду
  • оптимальні світловідбиваючі характеристики
  • пожежна безпека.

З безлічі розроблених стельових систем, підвісна металева стеля – ідеальне рішення для медустанов. Переваг у такого варіанту безліч. Ключовою перевагою є метал, що виділяється найбільш надійними показниками міцності, пожежної безпеки і зносостійкості. Підвісна конструкція, в свою чергу, має вільний простір, який приховує нерівності і дефекти поверхні перекриття, дозволяє заховати інженерні комунікації. Важливий позитивний фактор – високі звукопоглинальні характеристики. Вони стали можливими завдяки покриттю з акустичного флісу і перфорації, яка є на зворотному боці панелі.

З гігієнічної боку вибору стельових систем для медустанов важливі аспекти, які дозволять вести контроль над біологічними забрудненнями, проводити дезінфекційні заходи та регулярне прибирання.