Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір стільникового полікарбонату в Лисичанську – Polygal, Soton, Like, Vizor, Italon і ін.

У нашому каталозі ви можете купити також і добірні СПК – пластикові та алюмінієві профілі.

Показано 1-12 из 28 результатів

Можливо вас такоже зацікавіть

Монолітній полікарбонат

Стільниковий полікарбонат

Профілі для полікарбонату

Стільниковий полікарбонат – це сучасний будівельний матеріал, який широко застосовується в будівництві, рекламної індустрії, дизайні інтер’єрів, виготовленні різних арочних констуркцій – козирків, навісів і теплиць.

Проводиться стільниковий полікарбонат з гранул напівфабрикату. Їх плавлять до стану однорідної полімерної маси і пропускають через спеціальну форму – фільєру. В результаті виходить листовий пластик, що складається з осередків, схожих на стільники. Власне, звідси і назва – стільниковий полікарбонат.

Товщина полікарбонату від 4 до 10 мм. Чим товщі полікарбонат, тим більше шарів сот він має. Різні виробники роблять стільники різної форми, але це не має принципового значення. Така чарункова структура робить листи стільникового полікарбонату гнучкими і дозволяє використовувати їх при створенні аркових конструкцій.

Крім стандартного прозорого кольору, стільниковий полікарбонат також може бути і бронзового і будь-якого іншого, тому що барвник додається при виробництві і може бути будь-яким на замовлення.

Крім гнучкості та широкої колірної гами, стільниковий полікарбонат володіє ще й іншими перевагами:

  • він легкий
  • гнучкий
  • стійкий до ультрафіолетового випромінювання
  • удароміцний
  • володіє хорошими теплоізоляційними властивостями
  • не проводить електричний струм
  • вогнестійкий
  • довговічний

Якщо ви визначилися, що для вашого проекту стільниковий полікарбонат підходить якнайкраще, то можете сміливо замовляти його в нашому інтернет-магазині. Для цього вам необхідно перейти в каталог і за допомогою фільтрів відібрати необхідний матеріал по товщині, квіти і виробнику.

Ціна на сайті вказана за квадратний метр. Листи полікарбонату можуть мати різні розміри і площу, тому уважно прорахуйте необхідний обсяг або ж зверніться до наших менеджерів і вони зроблять це для вас.

У прайс-листах, які ви можете завантажити, крім роздрібних, вказані ще й оптові ціни. Завантаживши прайси, ви зможете переконатися, що купити стільниковий полікарбонат в Лисичанську найвигідніше на “Сіті-С”.