Прайс-листи

Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір стільникового полікарбонату. У нашому каталозі Ви знайдете стільниковий полікарбонат таких виробників як Polygal, Soton, Like, Vizor, Italonі ін, а також добірні СПК – пластикові та алюмінієві профілі. Ми пропонуємо стільниковий карбонат товщиною від 4 до 16 мм, прозорий і кольоровий. Вибирайте в каталозі або скачайте прайс-лист, робіть замовлення і ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей.

Показано 1-12 из 28 результатів

Можливо вас також зацікавить

Монолітній полікарбонат

Профільований полікарбонат

Теплиці

Стільниковий полікарбонат – це сучасний листовий пластик, який використовується в будівництві та рекламі.

Проводять стільниковий полікарбонат шляхом розплавлення гранул напівфабрикату. Розплавлений полімер видавлюється через фільєру – особливу форму, визначальну внутрішню конструкцію листа. В результаті виходить порожня чарункова структура, яка розміщується між двома і більше паралельними листами пластика.

Своєю популярністю стільниковий полікарбонат зобов’язаний своїм унікальним властивостям. Листи полікарбонату легкі і гнучкі. Завдяки спеціальним добавкам під час виробництва, він стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Крім того, він міцний до механічного впливу.

Багато хто використовує стільниковий полікарбонат для теплиць. Ціни на цей матеріал набагато нижче, ніж на скло, а сам полікарбонат набагато довговічніше і практичніше скла і плівки. Також полікарбонат володіє теплоізоляційними властивостями, він не є провідником електричного струму. Матеріал вогнетривкий, перестає горіти після усунення джерела вогню. Стільниковий полікарбонат стійкий до впливу хімічних речовин. Має 10 років гарантії на відсутність пожовтіння і ударну міцність.

Завдяки комірчастої структурі, стільниковий полікарбонат добре гнеться. Тому його часто використовують для виготовлення напівкруглих арочних конструкцій: козирків будівель, перекриттів переходів, теплиць і т.д.

Стільниковий полікарбонат в 200 разів міцніше скла, в 6 раз легше скла, захищає від УФ променів, слабогорючий. Серед інших його властивостей також відзначають:

  • прозорість
  • міцність
  • гнучкість
  • нетоксичність
  • легкість обробки і монтажу
  • безпеку експлуатації
  • довговічність
  • доступна ціна
  • широка колірна гамма

Стільниковий полікарбонат ціна

Ціни на стільниковий полікарбонат в Харкові залежать від марки виробника і товщини листа. Вигідно купити стільниковий полікарбонат в Харкові можна в компанії “Сіті-С”. На нашому сайті представлений полікарбонат торгових марок Polygal, Soton, Like, Vizor, Italon і ін, товщиною 4, 6, 8, 10, 16 мм.

Замовлення можна оформити відразу на сайті або залишити заявку і ми зв’яжемось з вами. Якщо вам необхідний стільниковий полікарбонат оптом в Харкові, то можете завантажити прайс-лист і ознайомитися з цінами.

Працюючи на ринку будівельних матеріалів з 2007 року, компанія «Сіті-С» придбала величезний досвід з продажу такого покрівельного матеріалу, як стільниковий полікарбонат.

Наші менеджери проконсультують Вас щодо вибору стільникового полікарбонату, прорахують необхідний обсяг і вартість.

Ми також організуємо доставку Вашого замовлення на об’єкт в Харкові, Харківській області та по інших регіонах України. Більш детально з умов доставки можете ознайомитися тут.