Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір найпопулярніших моделей теплиць в Краматорську – двосхилі і арочні теплиці, теплиці з полікарбонату і теплиці під плівку, теплиці з оцинкованого профілю та теплиці з профільної труби.

Ви можете самостійно вибрати теплицю по потрібних параметрах, можете скористатися для цього фільтром або ж зв’язатися з нашим менеджером, щоб він допоміг вам з вибором.

ВИДИ ТЕПЛИЦЬ

ТЕПЛИЦІ З ПРОФІЛЬНОЇ ТРУБИ

АРОЧНІ ТЕПЛИЦІ

ТЕПЛИЦІ З ОЦИНКОВАНОГО ПРОФІЛЮ

ТЕПЛИЦІ З ПОЛІКАРБОНАТУ

ДВОСХИЛЬНІ ТЕПЛИЦІ

ТЕПЛИЦІ ПІД ПЛІВКУ

ВСЕ ТЕПЛИЦІ

Можливо вас такоже зацікавіть

Теплиці

Стільниковий полікарбонат

Профілі для полікарбонату

Домашня теплиця – це реальна можливість мати на своєму столі свіжу зелень і овочі практично в будь-який час року. Ті, хто має домашню теплицю на своїй ділянці давно про це знають, а ті, хто не має, тільки мріє і придивляється до теплиць. Якщо ви теж хочете купити домашню теплицю, то прочитайте цю статтю і ви будете знати основні відмінності сучасних теплиць і на що варто звертати увагу при їх виборі.

В основному теплиці бувають двох форм – арочні і двосхилі. Арочні теплиці має похилий дах завдяки тому, що їх каркас зроблений у формі арки. Двосхилі теплиці – це прямокутні теплиці з дахом.

Володарі арочних і двосхилих теплиць будуть до хрипоти сперечатися, що саме їх модель найкраща. Ми ж не будемо брати участь в цій суперечці, а наведемо лише деякі переваги і недоліки обох форм, а ви вже виберете собі найбільш підходящу вам.

Отже, переваги арочної теплиці:

  • сніг і інші опади не затримуються на даху, а завдяки похилому формі зісковзують з неї. Завдяки цьому не створюється додаткове навантаження на теплицю
  • рівномірніше розсіюється сонячне світло і прогрівається теплиця.

Переваги двосхилим теплиці:

  • велика внутрішня корисна площа
  • можливість розмістити додаткове обладнання для поливу, обігріву та вентиляції
  • можливість розмістити стелажі
  • висота теплиці дозволяє вирощувати високі рослини, які требут підв’язки.
Теплиця з стільникового полікарбонату в Краматорську фото
Купити теплицю в Краматорську фото

Следующее, на что стоит обратить внимание при покупке теплицы – это материал каркаса. Більшість теплиць виготовляються з оцинкованого омегапрофіля або профільної труби.

Профільна труба, діаметром 2х2 см і товщиною стали 0,7 мм здатна витримати навантаження до 300 кг. Теплиці з таким каркасом витримують будь-які навантаження. Так що якщо ви хочете не переживати про те, що ураганний вітер або снігопад зашкодять вашу теплицю, то вибирайте каркас з профільної труби.

Омегапрофіль – набагато тонше, отже, і навантаження витримує меншу. Але його цілком вистачить для невеликих теплиць під плівку або тонкий лист полікарбонату.

Що ж стосується покриття теплиці, то сьогодні найбільш расспространени плівкові теплиці і теплиці із стільникового полікарбонату.

Плівкові теплиці – це, як правило, невеликі домашні теплиці. Плівка, як покриття має ряд недоліків – вона недовговічна (в середньому її доводиться міняти 1-2 рази на рік), схильна до вигоряння і зовнішніх впливів.

Домашні теплиці із стільникового полікарбонату коштують дорожче, але вони з лишком окупають свою вартість своїми відмінними експлуатаційними характеристиками. Товщина полікарбонату може бути від 1,5 до 6 мм, в залежності від потреб. Полікарбонат досить гнучкий, але не крихкий. Він не вигоряє на сонці, йому не страшні ніякі атмосферні опади. Він відмінно розсіює світло всередині теплиці. Словом, якщо ви можете собі дозволити теплицю із стільникового полікарбонату, то отримаєте максимум задоволення від її використання при мінімумі проблем.

Це основні характеристики домашньої теплиці, на які потрібно звертати увагу. Залишається тільки питання – де купити теплицю?

Купити теплицю в Краматорську

Компанія “Сіті-С” не один рік займається продажем теплиць. Ми співпрацюємо з кращими виробниками теплиць в Україні. У нашому прайс-листі ви знайдете кращі ціни на теплиці в Краматорську. Зв’яжіться з нами і наші менеджери проконсультують вас за вибором теплиці, оформлять замовлення і доставку теплиці в Краматорськ і найближчі регіони.