Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір найпопулярніших моделей теплиць в Слов’янську – двосхилі і арочні теплиці, теплиці з полікарбонату і теплиці під плівку, теплиці з оцинкованого профілю та теплиці з профільної труби.

Ви можете самостійно вибрати теплицю по потрібних параметрах, можете скористатися для цього фільтром або ж зв’язатися з нашим менеджером, щоб він допоміг вам з вибором.

ВИДИ ТЕПЛИЦЬ

ТЕПЛИЦІ З ПРОФІЛЬНОЇ ТРУБИ

АРОЧНІ ТЕПЛИЦІ

ТЕПЛИЦІ З ОЦИНКОВАНОГО ПРОФІЛЮ

ТЕПЛИЦІ З ПОЛІКАРБОНАТУ

ДВОСХИЛЬНІ ТЕПЛИЦІ

ТЕПЛИЦІ ПІД ПЛІВКУ

ВСЕ ТЕПЛИЦІ

Можливо вас такоже зацікавіть

Теплиці

Стільниковий полікарбонат

Профілі для полікарбонату

Ви міркуєте про власну домашню теплицю? Що ж – вірне рішення, якщо хочете практично круглий рік мати на столі свіжу зелень і овочі, виражені власними руками. Напевно, немає сенсу розповідати про всі переваги власної теплиці, вони і так очевидні. Оскільки ми займаємося продажем теплиць, то краще розповімо про те, які бувають теплиці, чим вони відрізняються один від одного за вирахуванням вартості і як вибрати оптимальну теплицю для будинку або дачної ділянки.

Для початку зупинимося на зовнішніх відмінностях теплиць. Теплиці можуть бути двосхилими і арочними. Їх назва говорить сама за себе – двосхилі мають вигляд будинку з похилим дахом, арочні – похилий дах у вигляді арки.

Різна форма каркаса теплиці надає їй певні переваги. Так, наприклад, на арочної теплиці не скупчується сніг, що природно зменшує тиск на покриття, а, значить, воно може бути тонше, ніж у двосхилих. Крім того, похила форма аркових теплиць більш рівномірно розсіює світло і прогріває теплицю всередині. Зате теплиці з двосхилим дахом набагато більш місткими і вище. У них можна вирощувати високі рослини, які потрібно підв’язувати. Крім того, завдяки прямокутній формі в двосхилих теплицях можна легко розташувати додаткове обладнання, стелажі, системи додаткового освітлення, поливу і вентиляції.

Теплиця з стільникового полікарбонату в Слов'янську фото
Купити теплицю в Слов'янську фото

При виборі теплиці особливу увагу варто приділити матеріалу каркаса. Зовні теплиці можуть виглядати однаково, але одна при пориві вітру або снігопаді деформується, а інша вистоїть. Весь секрет у матеріалі каркаса.

У більшості сучасних теплиць використовується омегапрофіль або сталева труба.

Омегапрофіль набагато більш тонкий і менш міцний матеріал. Він не здатний витримати великі навантаження і годиться для невеликих теплиць під плівку або тонкий лист полікарбонату.

Каркас з профільної труби може витримати навантаження до 300 кг. З таким запасом міцності йому не страшні ні снігопад ні сильні пориви вітру. Тому, якщо ви хочете бути впевненими в надійності теплиці або вам потрібна теплиця великого розміру під товстий полікарбонат, то вибирайте теплицю з каркасом з профільної труби.

І ще один важливий момент – це покриття теплиці. Раніше для цього широко використовувалося скло і поліетиленова плівка. Всі недоліки цих матеріалів досить швидко виявлялися – скло – забруднювалося, каламутніла, билося, плівка – погано пропускала світло і швидко рвалася.

У сучасних теплицях використовують сучасні матеріали – стільниковий полікарбонат і спеціальну тепличну плівку.

Стільниковий полікарбонат – це відмінний вибір для домашньої теплиці. Він відмінно розсіює світло, стійкий до впливу опадів і ультрафіолетових променів, добре гнеться, але не крихкий, витримує досить пристойні навантаження, довговічний. Єдиний його недолік – ціна. Але і тут є варіанти по товщині, виробнику тощо.

Сучасні поліетиленові плівки для теплиць – також мають більшу міцність, у порівнянні зі своїми більш ранніми варіантами. Не дивлячись на те, що деякі виробники тепличних плівок ставлять термін їх служби від 1 до 5 років, все ж плівка є плівка і вона рветься від механічного впливу і вигорає на сонці. Тому, в середньому плівку на теплицях необхідно буде міняти мінімум раз на рік. А це додаткові витрати. Втім, якщо ви хочете купити невелику домашню теплицю і практично не використовувати її взимку, то плівкові теплиці цілком вам підійдуть.

Це основні характеристики домашньої теплиці, на які потрібно звертати увагу. Залишається тільки питання – де купити теплицю?

Купити теплицю в Слов’янську

Компанія “Сіті-С” не один рік займається продажем теплиць. Ми співпрацюємо з кращими виробниками теплиць в Україні. У нашому прайс-листі ви знайдете кращі ціни на теплиці в Слов’янську. Зв’яжіться з нами і наші менеджери проконсультують вас за вибором теплиці, оформлять замовлення і доставку теплиці в Слов’янськ і найближчі регіони.