На сайті Компанії “Сіті-С” ви знайдете широкий вибір теплиць вітчизняних і зарубіжних виробників. Ми формували наш каталог з урахуванням різних умов експлуатації та технічних вимог, тому у нас ви знайдете не тільки теплиці під плівку, а й теплиці під полікарбонат, арочні і двосхилі теплиці.

В прайс-листі представлені не тільки оптові, але і роздрібні ціни. Все що потрібно від Вас – залишити заявку, і наші менеджери зв’яжуться з Вами для уточнення деталей найближчим часом.

ВИДИ ТЕПЛИЦЬ

ТЕПЛИЦІ З ПРОФІЛЬНОЇ ТРУБИ

АРОЧНІ ТЕПЛИЦІ

ТЕПЛИЦІ З ОЦИНКОВАНОГО ПРОФІЛЮ

ТЕПЛИЦІ З ПОЛІКАРБОНАТУ

ДВОСХИЛЬНІ ТЕПЛИЦІ

ТЕПЛИЦІ ПІД ПЛІВКУ

ВСЕ ТЕПЛИЦІ

Можливо вас також зацікавить

Теплиці

Стільниковий полікарбонат

Профілі для полікарбонату

Сьогодні теплиці є неодмінним атрибутом багатьох агрофірм. Але і простий обиватель не позбавлений можливості використовувати такі споруди на прибудинкових ділянках, оскільки можна досить недорого придбати вже готову теплицю для домашнього садівництва.

Основою теплиць є каркаси, виконані з чорного металу або з оцінкованого профілю. Для покриття часто використовують плівку, різні види полікабонат або пластика, в інших варіантах застосовують скло. Первинне тепло приміщення теплиці отримує від інфрачервоних випромінювання сонця, яке нагріває поверхню і каркас теплиці, але додаткове тепло може генеруватися вмонтування опалювальними системами.

Купити теплицю в Харкові фото

Купуючи теплицю, зверніть увагу на вихідний матеріал теплиці, який грає важливу роль у формуванні внутрішнього мікроклімату. Саме покриття теплиці вловлює енергію сонця і тепло, що виходить від рослин і землі. Найпоширенішими видами теплиць в Харкові і Харківській області є конструкції, виконані із стільникового полікарбонату. Такий вибір обумовлений прийнятним співвідношенням ціна-якість. Вартість теплиць покритих плівкою набагато дешевше, але і запас міцності як і термін експлуатації значно нижче. Заміна такого плівкового покриття не викликає великих складнощів, але в будь-якому випадку це відніме дорогоцінний час, а також може неабияк заважати технологічному процесу. Тому при виборі покриття не поспішайте економити.

Теплиця з стільникового полікарбонату в Харкові фото

Теплиці із стільникового полікарбонату завдяки своїй хорошій стійкості до механічних навантажень прослужать не один десяток років.

Добре, коли використовується полікарбонат із захистом від УФ випромінювань. Таке додаткове покриття запобігає руйнуванню від впливу активних сонячних променів, а також служить додатковим захистом від зовнішніх опадів, впливу вітру і перепадів температур.

Переваги теплиці з полікарбонату

  • гнучкість листів полікарбонату дає можливість робити теплиці не тільки скатними але і круглими;
  • активне переломлення і розсіювання сонячного світла;
  • захист про агресивного УФ випромінювання сонця;
  • невелика вага;
  • легкість збірки і транспортування.

Купити теплицю в Харкові

Компанія “Сіті-С” – надійний постачальник якісних матеріалів для будівництва теплиць, а також офіційний дистриб’ютор готових тепличних рішень. Готові теплиці називають «дачних» і саме вони стали найпопулярнішими на дачних і домашніх господарствах в Харкові і Харківській області. Змонтувати теплицю може кожен і це не займе багато часу і сил. Не потрібно і спеціальних навичок і знань. Якщо все таки у вас немає часу розбиратися з технічними особливостями конструкцій теплиць або з їх монтажем – зверніться до наших менеджерів за консультацією.