Компанія “Сіті-С” пропонує великий вибір теплиць різних розмірів, матеріалів і виробників. У нашому каталозі Ви можете вибрати теплицю з профільної труби або оцинкованого профілю, під плівку або під полікарбонат.

У нашому прайс-листі вказані оптові і роздрібні ціни. Зробіть Ваш вибір, залиште замовлення і ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей найближчим часом.

ВИДИ ТЕПЛИЦЬ

ТЕПЛИЦІ З ПРОФІЛЬНОЇ ТРУБИ

АРОЧНІ ТЕПЛИЦІ

Арочні теплиці картинка 2

ТЕПЛИЦІ З ОЦИНКОВАНОГО ПРОФІЛЮ

ТЕПЛИЦІ З ПОЛІКАРБОНАТУ

Теплиці із полікарбонату фото 2

ДВОСХИЛЬНІ ТЕПЛИЦІ

Теплиці двосхилі фото

ТЕПЛИЦІ ПІД ПЛІВКУ

Теплиці під плівку картинка-2

ВСЕ ТЕПЛИЦІ

Можливо вас також зацікавить

Стільниковий полікарбонат

Профілі для полікарбонату

Зенітні ліхтарі

Теплиці цю споруду, яке призначене для вирощування рослин. Залежно від цілей такі споруди можуть бути опалювальними. Зазвичай в нашому регіоні теплиці використовуються для вирощування розсади (огірків, томатів, капусти, квітів), а також вирощування або дорощування домашніх і ландшафтних рослин. Розмір теплиці дозволяє організовувати повний цикл вирощування агрокультур. Технічно теплиці виконані з каркаса з чорного металу або з оцинкованого профілю. Зовнішнім покриттям може служити скло, гофрований пластик, стільниковий або монолітний полікарбонат, профільований ПВХ, поліетиленова плівка. Всередині приміщення теплиці нагрівається від інфрачервоних випромінювання сонця, який нагріває поверхню і каркас теплиці, всередині додатково надходить тепло від вмонтованої опалювальної системи.

Матеріал стін теплиці грає основну роль, тому що вловлює енергію сонця і енергію всередині теплиці виходить від рослин і землі. Оскільки нагріте повітря всередині теплиці не може вийти назовні, то енергія зберігається і тепло передається грунту і рослин.

У наш час теплиці в домашніх і дрібних фермерських господарствах перестали бути чимось незвичайним. Раніше теплиці були тільки промислового масштабу і призначені для вирощування агрокультур з метою їх реалізації. Або ж теплиці були дуже маленького формату, правильніше назвати навіть «парники», які виконувалися господарями домашніх господарств з підручних матеріалів. Зараз же теплицю можна не тільки побудувати, але і купити у вигляді готової конструкції.

Купити теплицю фото

Одними з найпоширеніших видів теплиць є конструкції, виконані із стільникового полікарбонату. Вони можуть бути будь-якого розміру, площі і матеріалів. Як правило великі промислові теплиці покриваються за допомогою плівок або виконані зі скла. Вартість теплиць покритих плівкою набагато менше, але при цьому необхідно не забувати що і термін експлуатації такого покриття набагато коротше, і необхідні кошти і час на заміну покриття. А це в деяких випадках може перешкодити технологічному процесу.

Теплиця з стільникового полікарбонату

Теплиця зі стільникового полікарбонату завдяки своїй міцній стійкості до механічних навантажень може прослужити не один десяток років і заощадить масу витрат. На зовнішній поверхні полікарбонатних листів є спеціальне захисне покриття, що захищає матеріал від впливу УФ променів, що не дає матеріалу зруйнуються. Тому при виборі полікарбонату необхідно дивитися на цей важливий фактор, від якого заздрості довголіття Вашої теплиці. Теплиця з покриттям, захищеним від УФ, оберігає теплицю від зовнішніх відсадків, аномальних природних катаклізмів, а також служить захистом для рослин від надмірного УФ випромінювання.

Теплиці, виконані з полікарбонату можна використовувати для розвитку свого тепличного бізнесу, якщо ви будете використовувати кілька теплиць, то ваші доходи від цілорічного вирощування культур виростуть в рази.

Кількість теплиць, виконаних з застосуванням полікарбонату, в фермерських господарствах збільшується щороку по геометричній прогресії.

Переваги теплиці

  • Високі показники утримання тепла, які набагато вище теплиць з використанням скла. Це економить енергію вироблену для обігріву теплиці в зимовий, холодний період. Міцність же полікарбонату в рази більше ніж міцність скла.
  • Гнучкість листів полікарбонату дає можливість робити теплиці не тільки скатними але і круглими
  • Листи полікарбонату пріломляют сонячне світло і розсіюють його набагато більше. Скло пропускає сонячне світло прямо на рослини. Для рослини це не дуже добре, тому що світло потрапляє в більшості випадків на верхні листи, нижні залишаються при цьому без світла. Якщо рослина не міцна, вона може загинути. Листи полікарбонату розсіюють світло по всьому приміщенню теплиці, і світло потрапляє на рослину і з боків.
  • Теплиці з полікарбонату мають УФ захисний шар який захищає не тільки сам полікарбонат але і рослини від надмірного УФ випромінювання сонця. Це дуже корисно особливо в літню пору коли сонце особливо вразливо діє на рослини. У скляних ж теплицях, під уникнення дії УФ променів, доводиться зафарбовувати поверхню скла.
  • Теплиця з полікарбонату набагато легше теплиці зі скла, за рахунок ваги самого матеріалу. Також теплиці з полікарбонату легше збирати і транспортувати.
Теплиця з стільникового полікарбонату 2

Чому вигідно купувати теплиці в компанії “Сіті-С”

У нашій компанії ви можете вибрати хороші матеріали для побудови теплиці, які будуть довговічні при найактивнішій експлуатації. Або ж у вас є можливість купити готову продукцію, яку необхідно всього лише змонтувати на обраній ділянці. Такі теплиці називають «дачних» і саме вони стали найпопулярнішими для обладнання теплиць на дачних, домашніх господарствах. Кількість же теплиць виконаних з застосуванням полікарбонату в фермерських господарствах збільшується щороку по геометричній прогресії. Дачні теплиці це оптимальне рішення для домашніх господарств, встановлюючи які ви можете вирощувати абсолютно всі культури, квіти, овочі екзотичні рослини. Змонтувати теплицю може кожен і це не займе багато часу і сил. Не потрібно і спеціальних навичок і знань. Якщо все таки у вас немає часу розбиратися з монтажем, ви можете звернутися до наших менеджерів за консультацією, або замовити монтаж спеціальної монтажної бригади.