Терасна дошка Legro

Терасна дошка ТМ Legro (Угорщина) – це якісний деревно-композитний матеріал, який має натуральну структуру дерева і кращі властивості композиту.

При облаштуванні відкритого простору біля будинку, кафе, ресторанів, території у відкритих басейнів і водойм дуже часто використовують дерево. Дерев’яні тераси виглядають дуже красиво і приємні на дотик, але володіють декількома важливими недоліками – деформації під впливом вологи і сонячних променів, вигоряння і, як результат, недовговічність. Відмінною альтернативою дерев’яним терасах, є тераси з дерево-композитного матеріалу Legro.

У складі терасної дошки Legro 60% дерева, 30% полімерів і 10% добавок. Саме таке співвідношення дерева і композиту в складі дошки робить її естетично красивою, вологостійкої і довговічною.

Терасна дошка Legro не боїться вологи і сонячних променів, а також має високий коефіцієнт тертя, що гарантує захист від ковзання. Вона ідеально підходить для будь-яких кліматичних зон України. Саме тому терасну систему Legro використовують для облаштування терас для будинку, ресторанів і кафе, пристаней, майданчиків біля басейну і на інших відкритих поверхнях.

Важливою перевагою терасної системи Legro є її легкий монтаж. Вона володіє відмінно продуманою системою збирання і можливістю самоукладкі. Це скорочує час на монтаж і, відповідно, здешевлює його. Всі елементи кріплення розташовані з внутрішньої сторони і не псують естетичний вигляд.

 

Терасна дошка Legro має двостороннє рифлення. Це дає можливість експериментувати з дизайном при укладанні і в результаті отримати оригінальні візерунки та неповторний орнамент.

Крім цього, терасна система Legro представлена в широкій колірній гамі, що також дозволяє створити унікальну за зовнішнім виглядом терасу.

Таким чином, створена за сучасними технологіями терасна дошка Legro – це унікальний матеріал, який втілив в собі всі переваги дерева і пластика. Тераси, оброблені дошкою Legro виглядають бездоганно, не вимагають постійного догляду, безпечні і довговічні.

Можливо вас такоже зацікавіть

Терасна дошка

Фасади із ДПК

Підсистема вентильованого фасаду