Термострічки AntiDUST – ідеальний захист стільникового полікарбонату

Термострічки AntiDUST – ідеальний захист стільникового полікарбонату

 

Стільниковий полікарбонат – популярний, доступний і багатьма улюблений будівельний матеріал. Однак, багатьох бентежить те, як виглядають конструкції із стільникового полікарбонату через роки. Незважаючи на те, що термін експлуатації самого полікарбонату десятки років, буквально через рік-два, він може виглядати зовсім непривабливо і неестетично. Причиною всьому сміття, бруд, комахи, цвіль і грибок всередині сот. Чи можливо цього уникнути? Як зробити так, щоб стільниковий полікарбонат залишався як новий? Так. Цього легко досягти, якщо при монтажі використовувати термострічку AntiDUST.

Це всесвітньо відомі захисні стрічки голландської компанії Multifoil. Вони відповідають високим європейським стандартам якості і є обов’язковими для використання при монтажі конструкцій із стільникового полікарбонату в Європі.

У чому переваги термострічки AntiDUST?

Термострічки AntiDUST володіють:

  • відмінною еластичністю
  • спеціальної антигрибковой обробкою
  • захистом від комах
  • захистом від пилу
  • зносостійкістю
  • водо- і термостійкістю

Крім того термолента легко кріпиться до стільникового полікарбонату і забезпечує постійний процес виведення конденсату. Ціна термострічки AntiDUST більш, ніж доступна і не йде ні в яке порівняння з тією довготривалою користю, яку вона приносить.

Для зручності експлуатації і кращої герметичності, виробники подбали про те, щоб для кожної товщини листа стільникового полікарбонату була відповідна ширина термострічки. Так, невелика таблиця відповідностей:

Ширина термострічки AntiDUST, мм Товщина листа стільникового полікарбонату, мм
25 4, 6, 8
38 10 – 16
43 16-20
50 25
60 32

Види термострічки AntiDUST

 

Стрічка перфорована для полікарбонату фото 1Існують два види термострічки – перфоровані і суцільні.

Перфорована стрічкамає захищені спеціальним фільтром отвори. Завдяки цьому відбувається провітрювання осередків листа стільникового полікарбонату і не створюється перешкод для видалення конденсату. Як правило, перфорованою стрічкою AntiDUST заклеюють торці листів, які спрямовані вниз.

 

Стрічка неперфорована для полікарбонату фото 1Суцільний стрічкоюзаклеюються верхні торці листів стільникового полікарбонату. Завдяки цьому в них не проникає бруд, пил і волога.

Фахівці рекомендують не економити на термострічці, тому що вони здатні значно продовжити термін служби полікарбонату і зберегти цілісність і естетичну привабливість конструкції.

 

Монтаж термострічки AntiDUST

Термолента монтується досить просто.

  1. Очистити краю полікарбонату від бруду і стружки.
  2. Видалити в місці кріплення захисну плівку полікарбонату.
  3. Визначитися з типом стрічки для конкретного випадку (товщина, суцільна або перфорована) і приклеїти до торця.
  4. Встановити профіль.

Купити термострічки AntiDust і профілі для полікарбонату можна в інтернет-магазині компанії “Сіті-С” в Харкові.