Важливі пункти успішної покупки підвісної стелі

Перед покупкою підвісної стелі необхідно правильно визначитися з вибором. Важливо враховувати основні пункти при виборі стельової підвісної системи.

Основні критерії вибору стелі

Стельовий простір вважається невід’ємною частиною будь-якого приміщення. Над цим простором працюють дизайнери та архітектори, щоб зробити його красивим, функціональним, зручним.

При розробці стельового простору не слід забувати про людей. Якщо в приміщенні будуть створені комфортні умови, то це стане сприятливим для діяльності. Оптимальні умови забезпечують збільшення ефективності при виконанні робіт, які вимагають від людини максимум 50% концентрації.

Потрібно визначитися з тим, де буде встановлена підвісна стеля. Для цього слід визначити призначення і мету приміщення. Необхідно знати, що буде відбуватися в приміщенні, а також рекомендується орієнтуватися на допоміжні і основні види діяльності.

Чистий аркуш паперу розділіть на 2 частини. Зліва напишіть інформацію про основні види діяльності. Якщо це офісне приміщення, то основною діяльністю будуть дзвінки, переговори, телефонні розмови. В офісі обов’язково повинні бути кабінети керівників. У школі будуть навчальні класи, бібліотека, спортзал і інші об’єкти.

На другій частині листа позначте допоміжні зони. Це будуть місця відпочинку, зони для спілкування співробітників. Подумайте про інші важливі об’єкти.

Біля виділених ділянок необхідно вказати площу приміщення в м2. Це допоможе вам правильно визначитися з вибором стельових панелей. Після виконання перерахованих дій наочно видно, де і чим займатимуться люди в приміщенні.

Наступним кроком стане визначення функцій підвісної стельової системи. Необхідно визначити головні характеристики виділених зон. У кабінетах потрібно добре чути співрозмовника, також в аудиторіях і класах важлива хороша чутність.

Вибір підвісної стелі

Потрібно серйозно поставитися до вибору стельових панелей. Характеристики та площа зон краще занести в таблицю, щоб приблизно розрахувати бюджет. Після заповнення таблиць можна зрозуміти, де краще заощадити гроші і вибрати стандартні стельові панелі. Для деяких зон простору потрібна стеля, що відповідає найвищим вимогам.