Вибір підвісної стелі

Раніше підвісні стелі вважалися цінністю і зустрічалися тільки в найрозкішніших квартирах, але зараз ситуація сильно змінилася. Сьогодні підвісні стелі стають окрасою квартир, будинків, котеджів і нежитлових приміщень. Такі конструкції встановлюються і в комерційних приміщеннях. Обумовлено це тим, що виробники підвісних стель пропонують широкий вибір варіантів за доступною вартості. Ви бажаєте, щоб підвісна стеля виглядав красиво і гармонійно доповнював дизайн квартири? Тоді серйозно поставтеся до вибору такого особливого елемента дизайну.

Матеріали для стель

У виробництві підвісних стель компанії використовують різноманітні матеріали. Зрозуміло, кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки. Вважається, що в останні роки набирають популярність і затребуваність натуральні матеріали, які підходять для виробництва підвісних стель. Такі матеріали мають хороші характеристики і властивості. Підвісні стелі, виготовлені з натуральних матеріалів, підтримують і навіть в деякій мірі покращують мікроклімат в приміщеннях (службових, житлових).

З яких матеріалів виготовлений підвісна стеля, який заслуговує вашої уваги? Перевагу краще віддати таким матеріалами:

  • гипс
  • базальт
  • метал
  • кварц
  • дерево

Чим хороші підвісні стелі, виготовлені з перерахованих матеріалів? Кожен з цих матеріалів має унікальні характеристики і можливостями. Можете вибрати такий різновид підвісної стелі, яка повністю вас влаштує за всіма параметрами (якість, ціна, дизайн, термін експлуатації). Варто більш детально розглянути кожну різновид підвісної стелі.

Види підвісних стель

Щоб вигідно підкреслити дизайн певного приміщення, потрібно зробити вибір на користь металевих підвісних конструкцій. Навісні металеві стелі представлені в різних варіантах. У деяких випадках цей різновид стель підійде для житлових приміщень. Потрібно враховувати, що металеві конструкції краще підходять для використання в технічних, громадських приміщеннях.

Особливої уваги заслуговує дерев’яна підвісна стеля. Враховуйте, що такі конструкції мають досить високу вартість і складний монтаж. Стелі цього типу складно і практично неможливо знайти в магазинах. Виготовляють дерев’яні підвісні стелі за індивідуальним замовленням, що обходиться покупцеві занадто дорого. Якщо вам потрібен стелю, який буде презентабельним і прослужить тривалий час, то сміливо замовляйте різновид з дерева. Правда, монтаж дерев’яної підвісної стелі вимагає високого професіоналізму.

Ще один різновид – гіпсові підвісні стелі. Такі конструкції особливо подобаються жителям мегаполісів, що цілком закономірно. Гіпсові стелі здатні зменшувати рівень шумових забруднень, а ще ці конструкції вважаються універсальними. Вони добре підходять для робочих і житлових приміщень. Перевага в тому, що даний різновид стель має доступну вартість.

Характеристики стель

При виборі будь-яких підвісних стель не всі покупці звертають увагу на екологічність, пожежна безпека конструкцій. Ігнорування таких важливих характеристик в більшості випадків призводить до плачевних і небажаних наслідків.

Пожежна безпекастелі особливо важлива при його установці на шляхах евакуації. Найбільш безпечними вважаються конструкції, виготовлені з металу. Альтернативним варіантом стануть стелі з мінерального волокна. Неможна назвати дерев’яні підвісні стелі пожежобезпечними, адже дерево спалахує за лічені хвилини. Останнім часом виробники обробляють дерев’яні елементи спеціальними складами, які уповільнюють процес горіння.

При виборі недорогих підвісних стель не слід ігнорувати характеристики екологічності. На кожній упаковці повинен бути знак, що підтверджує безпеку виробів. Сумлінні виробники завжди маркують свою продукцію. Ви можете самостійно попросити продавця пред’явити всі відповідні документи на підвісну стелю. Покупець має повне право отримати максимум корисної інформації про товар.