Види профілів для полікарбонату

Види профілів для полікарбонату

 

Будь-яка, навіть найкрасивіша конструкція з полікарбонату, не буде виглядати завершеною, якщо края і стики залишаться відкритими і не обробленими. Крім того, що це не красиво, це також тягне за собою потрапляння бруду, сміття і пилу в отвори. Страждає не тільки зовнішній вигляд конструкції, але і її довговічність. Щоб всього цього уникнути і використовуються профілі для полікарбонату.
Профілі для полікарбонату діляться за матеріалом, з якого вони зроблені – на пластикові та алюмінієві, а також за призначенням – на торцеві і сполучні.

Пластиковий профіль для полікарбонату

Його перевага в тому, що він ідеально сумісний з стільниковим полікарбонатом. Зроблений з того ж матеріалу, можна підібрати такий же колір і має такі ж механічні характеристики (радіус вигину, термічне розширення і т.д.). На пластиковий профіль також наноситься спеціальний захисний шар від UV-віпромінювань.

У свою чергу, в залежності від призначення, поділяють U-образний і Н-подібний профіль.

 

Торцеві Профіль для полікарбонату фото 1U-подібний профіль використовують для обробки торців листів стільникового полікарбонату. Він досить щільно прилягає до листу, але при цьому не перешкоджає відведенню конденсату. Профіль цього можна використовувати для обробки торців і інших пластиків і матеріалів.

 

 

Профіль з'єднувальний прозорий фото 2Н-подібний профіль – забезпечує просте і надійне з’єднання листів. Завдяки своїй гнучкості, профілі можуть бути зігнуті разом з листами полікарбонату.

Пластикові профілі для полікарбонату мають наступні переваги:

  • міцність і герметичність
  • стійкість до ультрафіолетових променів
  • різноманітність кольорів
  • різні розміри під різну товщину пластика
  • доступна ціна

Алюмінієвий профіль для полікарбонату

По суті своїй він виконує ті ж функції, що і пластиковий, але завдяки більш жорсткій структурі, має особливу міцність. Алюмінієвий профіль часто використовується для зведення масштабних конструкцій з полікарбонату, коли необхідно надати стійкість і міцність всієї конструкції.

Купити пластиковий або алюмінієвий профіль для полікарбонату можна на сайті компанії “Сіті-С” в Харкові.