Як встановити підвісну стелю при низькій висоті стель?

Проблемою низьких стель, що мають висоту на рівні 2,4 метра, стурбовані багато власників квартир. Розроблено декоративні та технологічні прийоми, що допомагають візуально підняти висоту стелі і кардинально поліпшити акустику приміщення. У цьому плані, установка натяжної акустичного стелі – раціональне рішення, що дозволяють домогтися зорового розширення простору і вирішити задачу поліпшення звукового середовища.

Для установки акустичних панелей при низькій висоті стелі необхідно грамотно підібрати комплектуючі стельової композиції і звукопоглинальні акустичні панелі. Застосовуючи технологію прямої установки стельових плит, можна швидко і просто створити сприятливу акустичну середу в приміщеннях з невисокими стелями.

Переважні позиції цього способу:

  • застосування клею або шурупів дозволяє без пилу встановити акустичні панелі безпосередньо на поверхню базового стелі
  • простий і швидкий монтаж дозволяє не припиняти функціонування приміщення
  • наявні системи освітлення можуть бути збережені
  • мінімальна глибина настановної системи дозволяє не порушувати геометричні параметри приміщення.

У приміщеннях з обмеженою висотою монтажу важливо правильно вибрати акустичні панелі для підвісної стелі. Для методу прямої установки використовуються:

  • панелі з крайкою B, приклеюються до стелі без зазорів
  • панелі з крайкою SQ, приклеюються до стелі з 6 мм зазором
  • панелі з крайкою F, прикручуються до стелі шурупами.

Світлі тони панелей, глянець, що відображає все, що знаходиться під ним, гармонійно впишуться в дизайн інтер’єру, надаючи йому простір і обсяг. Якщо, при цьому, обробка стін буде виконана в більш яскравих або темних тонах, ніж встановлений підвісна стеля, то приміщення буде здаватися вище.