Як заощадити на вартості підвісної стелі?

Монтаж підвісної системи стелі «під ключ» не дешевий захід. Просте скорочення витрат за рахунок неякісної дешевої сировини і вартості послуг монтажників, призводить до зниження експлуатаційної надійності стельової системи. Але позитивну відповідь на питання: «Як заощадити на вартості підвісної стелі?», все ж є, але всі дії повинні бути розумними.

Способи економії

Знання декількох секретів дозволить оформити стелю за допомогою натяжних конструкцій надовго і недорого:

  • Матеріал натяжних стель. Вартість матеріалу полотна залежить від бренду, сировини, фактури і кольору. Металізовані, замшеві і інші ексклюзивні полотна виготовляють з особливих технологій тільки в Європі. Недешеве виробництво плюс доставка з-за кордону – об’єктивні фактори високої кінцевої ціни. Для бюджетної установки раціонально обрати полотна російського і китайського виробника.

Сертифіковані полотна їх виробництва відповідають нормативним характеристикам якості, екологічності та безпеки.

  • Фактура поверхні. Глянцеві стелі обійдуться дорожче, ніж матові або сатинові полотна.
  • Колір Білі полотна дешевше своїх кольорових аналогів.
  • Конструкція. Установка багаторівневих конструкцій з криволінійними елементами обходиться істотно дорожче, ніж традиційна однорівнева натяжна стеля. Конструкції з перепадами висот можна здешевити, якщо по периметру буде гіпсокартонна окантовка, а по центру натягнуте полотно.
  • Освітлення Арт-друк, «летячі» стельові полотна, ефект зоряного неба – дороге задоволення. При бажанні заощадити обмежуються установкою одного центрального, але яскравого джерела світла.
  • Форма плит. Користуються попитом стельові панелі Армстронг квадратної форми 600х600 мм, секрет затребуваності – не треба застосовувати поперечні планки довжиною 600 мм. Якщо поміняти їх на прямокутні панелі 1200х600 мм, то це не тільки привнесе в стельовий простір цікаву декоративну новизну, а й скоротить цінові параметри каркаса підвісної стелі.

Встановлено, що без втрати якості стельової конструкції, витрати скорочуються на 24%. Крім того, установка панелей розміром 1200х600 мм скорочує монтажний час.

Недорогі плити і профіль для підвісної стелі можна купити в Харкові в компанії “Сіті-С”.