Якісний полікарбонат – як вибрати, правильно змонтувати і доглядати

Як вибрати якісний полікарбонат

Полікарбонат – один з найпопулярніших будівельних матеріалів. Десятки компаній по всьому світу виробляють полікарбонат і сотні, якщо не тисячі продають його. Як же не помилитися у виборі полікарбонату і вибрати дійсно якісний? У цій статті ми розглянемо кілька важливих характеристик, на які потрібно обов’язково звертати увагу при виборі полікарбонату.

Універсальний полікарбонат має свої властивості, характеристики. На сьогоднішній день такий матеріал не має аналогів, за деякими показниками перевершує акрил, скло. Головні переваги полікарбонату – це висока міцність, легкість, простота в догляді, прозорість, швидкий монтаж, безпеку. До переваг відноситься стійкість матеріалу до різних температур, пожежна безпека, звукова і теплова ізоляція.

Характеристики

Полікарбонат легше в 6 разів у порівнянні зі склом. Легкістьматеріалу дозволяє створювати прості і складні конструкції, реалізовувати будь-які дизайнерські ідеї. Можна втілювати в життя найскладніші дизайнерські рішення, тому що полікарбонат має широку кольорову гаму.

Складна структура матеріалу трохи нагадує бджолині стільники, тому полікарбонат дуже міцний, стійкий до великих навантажень.

Високоякісний матеріал має оптимальну світлопроникність. Наприклад, світлопроникність стільникового полікарбонату досягає 85%, а монолітного – до 90%. Висока світлопроникність не має негативного впливу на довговічність, міцність і надійність матеріалу. За цими показниками полікарбонат перевершує скло, інші матеріали.

Складна структура гарантує полікарбонату високі показники тепло-, звукоізоляції. Внутрішній шар матеріалу утворює спеціальні порожнечі, які добре зберігають тепло.

Гнучкість полікарбонату дозволяє надавати листам в “холодному стані” потрібну форму. При високих температурах листи не деформуються.

Уход и монтаж

Доглядза конструкціями з полікарбонату дуже простий. Щоб очистити конструкцію, досить використовувати воду і бавовняну тканину. Потрібно стежити за тим, щоб не деформувати верхній шар полікарбонату, який може мати додатковий захист від ультрафіолетових променів.

Монтажполікарбонату впливає на термін служби самої конструкції. При неправильному монтажі зменшується термін служби і матеріалу, і конструкції. Полікарбонат піддається вигину в “холодному” стані, тому з такого матеріалу можна створювати арочні і інші конструкції.

Висока якість полікарбонату визначається такою особливістю: при ударі матеріал не розлітається на шматочки. Якісний полікарбонат зберігає свою структуру, не деформується при ударі.

Матеріал зберігає властивості при низьких і високих температурних показниках (від -60 до + 120 ° C). Полікарбонат плавиться, але не горить.